Apie mus

UBR Motors automobilių pirkimo ir pristatymo paslaugą teikianti įmonė. 

UBR Motors yra daugiau nei tik automobilių pirkimo ir pristatymo paslaugų teikėjas. Mes esame dalis didesnės UBR Team bendruomenės, kuri yra žinoma kaip YouTube blogeriai, specializuojantys automobilių tematikoje. Be to, mūsų komanda aktyviai dalyvauja drifto lenktynėse, todėl mes ne tik suprantame automobilius techniškai, bet ir mėgaujamės jais kaip tikri entuziastai.

Dalyvaujame aukcionuose visame pasaulyje, todėl galime rasti automobilį, kuris atitiktų jūsų poreikius ir biudžetą. Mūsų ilgametė patirtis ir plačios žinios automobilių srityje leidžia mums ne tik atrasti puikius automobilių variantus, bet ir pasiūlyti konkurencingas pristatymo kainas.

Mūsų misija yra ne tik teikti aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir dalintis savo aistra ir žiniomis apie automobilius su plačia visuomenė. Tai, kas mus išskiria iš kitų, yra mūsų unikalus požiūris į automobilių kultūrą, kurį atspindi tiek mūsų profesionalus darbas, tiek ir asmeninės veiklos YouTube platformoje ir lenktynių trasose.

Jei ieškote automobilio, kreipkitės į mus. Mes padėsime jums rasti tinkamą automobilį už geriausią įmanomą kainą.

Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis mus:

  • Turime platų automobilių pasirinkimą iš įvairių aukcionų.
  • Transportuojant jūsų automobilį, galėsite stebėti kuriuo metu ir kurioje vietoje jis yra.
  • Nustatysime ar pardavėjas yra patikimas
  • Patikrinsime automobilio istoriją

Jei ieškote automobilio, kreipkitės į mus.

Mes suteiksime jums visą informaciją apie jūsų automobilio transportavimo procesą, įskaitant jo buvimo vietą ir pristatymo statusą. Atvykus automobiliui į Lietuvą, mes padėsime sutvarkyti visus dokumentus ir muitus, kad galėtumėte jį kuo greičiau pasiimti.
 
Nustatome ar pardavėjas patikimas.
Ar gera automobilio lokaciją.
Patikriname automobilio istoriją.
Tikriname automobilio dokumentus.
Išsamiai paskaičiuojame visas transportavimo išlaidas.
 
Jei jus domina automobilis, kurį galime jums pristatyti iš aukciono, susisiekite su mumis ir atsiųskite mums aukciono nuorodą, kuriuo domitės. Jeigu nerandate variantų praneškite kokio ieškote mums.Mes peržiūrėsime ir pateiksime jums pasiūlymą.
 
Automobilius
Motociklus
Keturačius
Bagius
Vandens motociklus
Katerius
UBR Motors automobilių pirkimo ir pristatymo paslaugą teikianti įmonė. Dalyvaujame aukcionuose visame pasaulyje ir galime rasti jums tinkamą automobilį, nepriklausomai nuo jūsų poreikių ar biudžeto. Mūsų ilgametė patirtis ir žinios leidžia mums atrasti gerus automobilių kitų transporto priemonių variantus ir pasiūlyti geras pristatymo kainas.
Copyright © 2023. All rights reserved UBR MOTORS
lt_LTLietuvių kalba